MIRESEVINI NE FORUMIN TONE NQS NU KJENI TE REGJISTRUAR JU LUTEMI QE TE REGJISTROHENI JU FALEMINDERIT .....:::: STaFFi::::....

Pidhi dhurate per Krishtlindje

Shko poshtë

Pidhi dhurate per Krishtlindje

Mesazh  Admin prej Sun Apr 26, 2009 10:36 am

Ishte 25 Dhjetori 2003, dhe po i festonim festen e madhe te Krishtlindjes. Ishte nje koh e ftohft dhe kisthe shum bor, kja me pelqen mu shum kur per Krishtlindje binte bor! Para disa muajve isha lidh me nje vajz teper te bukur. Ishte dikun 1,70 m e gjat dhe ishte bjondine, i kishte floket te drejta deh te gjata. Syt i kishte te bojes se kalter dhe e kishte nje trup te hatarshem dhe te bukur. I kishte vijat e trupit bash ashtu siq u duheshin te jesin dhe cica i kishte per marak dhe gjithashtu i kishte buzt teper te bukura per te thith nje kar! Pra isthe nje femer fantazi.
Kishte dikun nje muaj se ishim te lidhun se bashku po nuk kishim pas mardhanje sexuale nerveit. Tash aja deshti te me vizitoj per Krishtlindje dhe te mi dhuroj disa dhurata. Une e mir prisja dhe i thash familjes te dilte per tu ja uruar te arfermve festen dhe te me linin vetem sepse po e pres nje musafire dhe i porosita mos te kthehen deri sa une ti theras. Ata fort mir e kuptun se qfar lloj vizite do te jet. Kur dulen dhe e leshun shtepin u gezova dhe e mire prisja at bukuroshen time.
Erdh koha dhe dola per ta mar te nje shitore afer baneses se ishte. Aja u gezu kur me pa ma dha nje puthje te amel ne goj dhe tha "Ecim se u merdhina" une ja ktheva "Ani ecim se dua te nxej" aja "Eh qata po e bres" Prej kalljes se e ndim u putjhem prap fell me gju!!
Arritem ne banes dhe i ndimova te zvishte teshat se i kish pas ves keshtu qe mbeti vetem ne farmerka te ngusht dhe nje kemish teper te hol ne te cillen ju vizatojshin edhe ma shum cicat e saja te mrekullushme. U ulem ne sallion dhe po pinim nga pak ver dhe bisedonim dhe u puthshim fell. Aja u shtri ne kauq te sallonit i hapi kembet dhe une i rash permbi dhe u puthem fort. Dhe Kari im ja nisi tu forcu po gjithashtu edhe majet e cicave te saja u forcu. Ja hapa kemishen dhe nisa te ja thithi cicat aja ja niske tu klith dhe thoshte "Oh sa mir, me kenaqe! Hiq mos u ndal!" Kur e tha ket un u ndala per ta dhez ma shum! U qova dhe i dhash prap ver per te pir sepse deshta se te dehet se keshtui do te kishim ma shum qef ne sex. E piv veren dhe me tha eja ma trego banesen dua ta di se ku banojsh ti. E mora per dore dhe ja tregova qdo dhom. Dhe e bana plan se dhomen time te ja tregoj ma te mramen sepse deshta aty ta qi. Kur i shikjoj te gjitha dhomat shkum ne dhomen time dhe i thash "Ja kja esht mbreteria ime!" dhe kesha edhe aja ma ktheu me nje te keshme dhe me tha "Te him brenda!" une plot sisht e pranova dhe u futa me te ne dhom. U ulem ne krevetin tim i cilli ishte mjaft i madh. U ulem dhe po flasim nga pak dhe po e prekim njeri tjetrin me duar dhe puthem.

Aja ja nisi tu e qu doren e vet krejt karit dhe koqeve te mia. Permbi pantolla ja nisi duke i prekur dhe ferkuar me shikoj ne sy dhe i lipuiv puzet dhe me tha "Dhurata ime esht pidhi im sonte per ty!" une buzqesha dhe ja ktheva "E pra ti e ki dhuraten time ne dor vetem duhet per ta qel!" U duk se i pelqeu keshtu se ma qeli rrypin dhe i hapi pantolat. I ngrev te posht dhe i deshi krejt. Ra ne guj para meje dhe mi krev gjith ashtu edhe boxershortsat te cillat i kisha vesh. Kari im ishte i drejtuar dhe i rinte gati drejt si qiri. Aja e shikoj karin tim dhe mua dhe me tha "Ju shqiptaret e paski karin vertet te mir!" une i thash "Ben shka te dush me dhuraten tende!" Aja e mori ne dor ja nisi duke e tund dhe une i thash mbas disa minutave "Hey zemer mos ben me mua shka muj te bej edhe vet!" Aja keshi dhe tha "Une bej shka du me dhuraten time!" u qu pak pi pozites se vet e drejtoj koken permbi kar dhe e hapi gojen e vet dhe e murr majen e karit ne goj. E lagi e bani qull. Nga dal nga dal ja nisi tu e thith fell e ma fell dhe e arriti ta fuste krejt mbrenda. E nxur prap karin prej goje dhe i murr koqet ne goj dhe ja nisi i lipi une i thash "Hey lej vezet se nuk jan pashket!" aja i leshoj dhe ja nisi prap te ma thithte karin tash edhe ma shpejt dhe ner perdorimin e dores. Dhe me ngacmojke nga pak edhe me dhembet e saja. Nuk u durova dhe i that "Do te derdhem" dhe aja me signalozoj te derdhem ne gojen e sajna! Krejtsisht u derdha ne gojen e saj dhe u shlirova. Aja krejt lengun tim e perbiu dhe u duk e knaqme.
Tash e morra ata e qova ne kemb dhe e ula ne krevet, e cita mu ra ne shpin, ja hapa pantollat dhe ja desha. Wow nuk kish pas hiq tanga vesh dhe jish kan hazer dhe e lagsht. Ja hapa buzet e pidhit pak dhe ja nisa duke lipir pidhin e nxeht. Dhe ja nisa duke i a fut edhe gishtat e mi ne pidh aja vetem bertitke "Ma fort te lutem!" une ja futa fell e ma fell dhe ja lipija pidhin e saj e ja bana krejt qull! Nganjeher dhe ja mshojsha ne pidh me dor dhe e lipisha krejt. "Te lutem me qi!" tha aja dhe e nala lipirjen e pidhit ja desha edhe kemishen dhe tashme aja ishte krejt lakuriq, edhe une e heka polluverin dhe isha krejt lakuriq para sajna. "Te lutem me qi!" Tha prap por nuk e ndegjiova rash afer sajna dhe ja nisi duke e puthur ne bark, dhe shkova perpjet te cicat, ne qaf dhe arrita ne goj. Ja futa guhen fell dhe u puthem gat. Kari im vetem sa dojke me kris edjhe ja e murr ne dor dhe ngrejke drejt pidhit te saj!
Edhe une nuk u durova dhe ja hapa kembet. E shteva edhe pak ma ne shtrat e qita ne pozit te pershtatshme dhe ja nisa tu fut nga dal ka dal. Nje her vetem majen ja futa mbrenda aja bertiste sa kishte ne kry dhe une u kallsha krejt. Dal nga dal ja nisa tu i hi ma fell deri dhe tu i dhan hoz te kadalshem sa per ta nxeh ma shum veten edhe ata. I hina krejt mbrenda deri ne koqe ne ket moment aja pertiske dhe i dulen do pika te lotit. Ma nxhiti per shpine dhe ja nisi tu me grith me thoj kembet i qoj lart dhe i lidhi reth belit tim. Tashme nuk kishte shka me ndal si i trent e qifsha aja edhe une menxi se mirrshim frym prej lezetit,. Karin ja futshna shpejt e ma shpejt brenda. "Oh me kall kali im!" "Qihum fort!" "Jepma krejt" aja pertitke ndersa une "Oh ta hangsha ket pidh te nxeht!" "Krejt kari esht i yti!" u qova ne gjuj dhe ja heka karin, aja me tha "Lem vetem ti heki vatht prej veshi se po me pengojn!" "Ok!"" thash dhe aja u drejtu dhe u sjell ne gjuj ne anen tjeter mbeti ne pozit te pershtatshme per sex anal duke i leshuar vatht ne nje box. Si i leshoj vatht e veta e morra karrin dhe ja futa ne pyth aja vetem e beri nje fshame dhe ja nisi duke e lujtur vet trupin dhe belin fort fell i hina deri sa koqet prekshin per trup te saj. I dola nga pythe dhe rash une ne shpin dhe e luta te me hyp permbi. Aja nje her ma mur karin ne goj dhe ja nisi duke ma thith. U qu dhe u ul ne kar timin dhe ja nisi tu shpejtu. Duke me qi aja une ja nisa duke ja thith cicat e saja dhe ndisha lezet. Aja u niske shpej e ma shpejt deri sa u shtri krejt dhe ra ne gjoksin tim. Une ja ngjita per qafe dhe nganje her ja mshojsha pythes. Aja ma shum u kall dhe pertitke. Mbasi se e ndjeva veten se dojsha me u derdh i thasht te qohet, e morra nje kondom ja qita vetit permbi dhe i hina prap ne poziten misionare tashme nuk dishna me u nal si i trend e qiva. Nuk mujsha te mar frym aq lezet e madh kisha, u bera krejt uj edhe aja prej njersitmit. Dhe tani eksplodova dhe u derdha krejtsisht ne te. Dola nga aja dhe rash afer sajna dhe ja dhash nje puthje te madhe. Ashtu nejtem duke pushuar dhe aja e qiti koken ne gjioksin tim.
Edhe nje her aja ma thithi karin para si te shkoj. U vesh krejtsisht edhe une u vesha dhe duke ecur per me shku te dera, hala pa e hapur deren, me pshteti per muri mi celi pantollat dhe ne kemb ja nisi duke ma thith karin. Edhe kesaj rradhe e perbiu krejt langun.

Keto ishin Krishtlindjet ma te mirat se i kam pas!

Admin
Admin

Numri i postimeve : 64
Join date : 21/04/2009

Shiko profilin e anëtarit http://te-dua.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi