MIRESEVINI NE FORUMIN TONE NQS NU KJENI TE REGJISTRUAR JU LUTEMI QE TE REGJISTROHENI JU FALEMINDERIT .....:::: STaFFi::::....

* Mardhenie me komshiken 35Vjecare

Shko poshtë

* Mardhenie me komshiken 35Vjecare

Mesazh  Admin prej Sun Apr 26, 2009 10:19 am

Kam nje kojshike e cila ka 35 vjet dhe i ka tre femijë, burin e ka pas te semure.... ne viteve te fundit po ndëgjohet tek lagja ime qe ajo po kalonte me nje burr cili ka rreth 37 vjet dhe gjithashtu edhe ai i ka tre femije.... shume veta me kan thene ne lagjen time qe ata dy po kalonon dhe une fari nuk i besova.....nje dit tek kojshia ime u ndegjia nje perleshje dhe une dola tek dera ime dhe ndegjova qe ajo fliste une dua nje bur qe me ngin, so sikur buri im nuk po mundet mem qi, krejt keto fjalet ajo i tha vjehres vet dhe buri rinte vetem e degjonte dhe deri e shpi se tyre ka qene e hapur ashtu qe une krejt keto i degjova....shka u bo pastaj....

Pas disa dite une filova te medoja qe me te vertet ka gjasa qe komshia ime te kalon me ate burr.. por ajo ka qene aq e mir ne principat te veta, ne stilin e vet, ne sjelljet e veta keshtu qe prap kam qene ne dyshim......

nje nat une kam qene ne qytet me fejuaren time dhe u ktheva shpi tu dergu fejuaren time tek shpia vet une me nje rugice ku tersisht ka qene ne terr kam kaluar por per fat te mir apo te keq une i ka m zatet aty komshien time me at bur dhe paramendoni si, duke u qi me nje qodhe te rrugices, ajo bertiste aq shume qe une jam shokuar bashk me fejuaren time, kur me ka par ajo dhe ai burr u ndalen dhe ai burr me pershendeti kurse ajo e uli koken poshte.....

une e qova fejuaren time tek shpia vet dhe u ktheva shpi....qu nesrit une i tregova kete rast djali te xhaxhait tim dhe e kemi mbyll kete rast sepse thame mos ta prishim nje familje, mendoj se eshte marre...... pas nje jave une kam nje balkon ne katin e tret dhe dola ne balkon te shikoj qa ka tre ne lagjen time, ajo ka dalur ne katine dyt te shtepis se vet ne dritare dhe i pastronte dritaret, kur me pa ajo besoni apo jo i lepike buzet dhe me tha si je , si ma ki qejfin, dhe ka pas nje kemish te holl edhe te ngushte dhe ajo e qeli pulen ku i nxur cicat jasht, perbes ajo ishte femer shume e bukur, edhe trupin e ka pas shum seksi...ajo me tha a don te me proon se qfare jom vetem te lutem mos trego burit dhe vjehres ate nate qka ke pare...un ika menjhere dhe i thash mos fol me mua.......

pas dy dite une dula ne lagjen time para deres sime dhe pritesha nje shok te shkoj te luaj ne sony playstation futbol, lojera dhe atehere kam pas 19 vjet ne vitin 2003 ne gusht me kusjtohet ka qene i 19, me duket se dita e marte..kam pritur gati 15 min.. dhe ajo me ka verejt qe jam jasht dhe kur dul me tha: "me fal komshi a ka mundesi te me nidhmojdh ta mbysim nje mij te vogel tek kuzhina ime sepse nuk po mundem vet po frigohem, te lutem",

une menjeher reagova qe e regullojme kete te shkova mbrenda,, sa mberita ne kushin ajo e ndegjova qe e ka mbul derren me qelc, dhe une filova te dyshoja, dhje e pyta se pse e mbyli deren, ajo me tha qe mos te ika mija veq duhet qe ta mbysim sepse pi bonshum problem, une menjeher ja lupa ndonje fshis per tme sherbyer ne mbytjen e miut.. ajo me tha se menjeher e bjen dhe me ka sherbyer me nje lengje dhe me tha une shkoa nalt ta mar fshisen nese ka mundesi te prisni pak....mir une prita alakogja shume ja 10 minuta, ajo burin e kishte ne pune, edhe jehren por edhe femijet ishin ne shkolle,kur ndegjova qe ajo po vjen, dhe paramendoni si ajo erdhi mbrenda, ka pas vetem breg, tango te zeza dhe ciciat i ka pas krejt jasht , mashalah ,

per bes une u qmenda dhe i thash se qka eshte duke bere, ajo me tha qe ta mbyll gojen se une e paskam kall ato... sepse une shkojsha ne fitnees dhe e kisha trupin e mir, ajo mu afru une i thash op op ngadal se mos pod jen buri e vjehra per me ber skandal te lutem hiqmu, ajo me tha se mos te frigohem atoi ijne ne ora 3, e ora ishte 11 para dite, ajo u afro le filoja te ma lepin eshin, por besoni qe karri im u bo si sugjuk kur eshte taze, kaq u shtrengu ashtu qe veshtir qe rike mir ne farmerkat te mia, filluam te puthim njerin tjetrin dhe gati dhjete minuta jemi puthur, pastaj ajo me tha dua te ma lepin pidhin e zjarte, por une i thash qe une gerditem, por ajo metha qe e ka shperla tek banjo dhe e ka rru etem per mu, ajo me tha qe ka prit shum per mua te me provon,

ja heka tangot dhe me te vertet qfar ** ka pas te paster une u tranova dhe filloav e ja lepij ajo bertiste oh zemer oh, ta haj karin une, ta hongsha mutin, ja 10 minuta e leipa deri sa nuk u bo qull dhe pastaj ajo mi heki robat dhe filloj te ma lepin karrin, dhe aq shpejt per 4,5 minuta une u derha , besoni apo jo ajo krejt spermen time e prbiti mbrenda dhe ma pastroj mir, dhe me tha tani qim aq shum sa mundesh, une e ktheva mbrapa dhe fillova ta qi ato, ajo bertiste ka shume qe une u qmenda krejt edhe une fillova te pertis...pastaj ajo u ka qu permi meje dhe filloj te behet loq ashtu qe edhe une u dersha edhe nje here ne cicat te asar ajo i lepi i cicat te veta dhe vazhdova ta qi prap,

besoni apo jo sikur te ishte qika 16 vjeqare qaq e forte dhe taze ka pas pishin sikur qe nuk ka lind, treten here une filoa ti zbatoj do stile te mira dhe gati gjusme ore une e lodha mir mir mir, dhe ajo folke bol mo se me tranove o djal, menzi u derha treten here shum pak dul sperma dhe prap ne gojen e saj.. me shtini ajo te lahem ne bajnon e saj dhe pastaj me than shiko kur do te don veq me thuaj une do te te sherbuej, une i thash se kjo eshte qmenduri sepse une per nje jave po martohem dhe nuk dua me te kem kontakt me te... ajo pak u nervozu por uni i premtova qe ato qka e pash ate nat ne ate rrugic qe nuk do te tregoj askujt...ashtu dula jasht dhe shkova shpi dhe besoni qe dy dit kam qene shum i lodhur pas kesaj eksperiene te mir me to, tani jam i martuar qe tri njet dhe ajo i ka leshu te tri femijet te vet shpi dhe ka shkuar per azil me ate burin qe kalonte....me vjen shume keq por edhe kjo ndohde......

Admin
Admin

Numri i postimeve : 64
Join date : 21/04/2009

Shiko profilin e anëtarit http://te-dua.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi